Loneliness&stuff

Sdílím. Jsem díl. Sdílím s tebou. Sdílím tedy jsem. Jsi moje jistota v neklidu. Neklid v jistotě. Jsi moje já. Druhý díl. Série o dvou dílech. Jsme dílo. Detailní kresba. Prokreslenost postavy. Hlavně se nehýbej, ať to není rozmazaný. Neustálý pohyb částic. Vibrace. Hmota a nehmota. Sám jsem přišel, Sám jsem, sám odejdu. Jsem díl. Díl sám o sobě. Bez pokračování. Nultá série. Sdílím. V sobě. Tedy jsem. Jsem nekonečná otázka času. Klid co na klidu nechce být závislý. Jsem dojem, který se mění. Sám se sebou všude kam se podíváš.

Je možné vytvářet zážitky, které změní uhel pohledu na realitu a člověk, který tento zážitek přijme a prožije, může z divadla odejít jiný. Jaký, to je na vás… Loneliness&stuff je především zážitek.

Tvůrci představení: Sára Arnstein, Jiří Šimek (ufftenživot)

Hudba: Ivo Sedláček

Reprodukovaná hudba: Forest Swords, Perfume Genius, La Femme, WhoMadeWho

Ligth design: Štěpán Hejzlar, David Prokopič

Představení podpořili: MKČR, Městská část Praha 7, Nadace Život umělce, Tanzfaktur (Kolín nad Rýnem), České centrum v Düsseldorfu, Nová síť, Divadlo na Cucky .

Představení vznikalo postupně v Kolíně nad Rýnem v divadle Tanzfaktur, v Olomouci v Divadlo na cucky , a Koproducent představení je Studio ALTA.

Děkujeme: Dwayne Holliday, Slava Gepner, Lucia Kašiarová, Jan Žůrek, Lukáš Homola, Marek Zelinka, Florent Golfier, Ondřej Jiráček

Napsali o nás
Divadelní Noviny
Taneční zóna 
Rozhovor o představení Loneliness and stuff
Loneliness and stuff eurozprávy
Fotogalerie